Relaxační, rekondiční, klasická masáž

60 minut - 500,- Kč

záda, ramena, šíje

75 minut - 625,- Kč

záda, ramena, šíje, nohy zezadu

90 minut - 750,- Kč

záda, ramena, šíje, ruce, nohy zezadu

120 minut - 950,- Kč

celotělová masáž

 

 

Jedná se o nejznámější druh masáže a je využívána především jako léčebná masáž. Klasická masáž slouží k osvěžení, uvolnění a urychlení odeznění psychické či fyzické únavy. Její aplikace je vhodná při bolestivých stavech, kdy vede k uvolnění svalových křečí a bloků vzniklých v důsledku úrazů či přetěžování organismu.

Při klasické masáži dochází k prokrvení a uvolnění ztuhlého svalstva, které vzniká mimo jiné v důsledku nesprávných pracovních návyků – strnulost při sedavém zaměstnání či dlouhodobě nepřiměřené stání. Klasická masáž podporuje vstřebávání otoků, výpotků a krevních výronů, zlepšuje svalovou činnost a jejich výživu.

 

Regenerační masáž

Regenerační masáž napomáhá prokrvení končetin a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Další blahodárné účinky regenerační masáže jsou prokrvení svalového a vazivového aparátu, a druhotně i vnitřních orgánů!

Při regenerační masáži dochází ke zrychlení látkové výměny, vytlačení odpadních vod a nestravitelných látek z potravy. Rozmasírováním ztuhlého svalového systému se uvolňují jednotlivá svalová vlákna a reagují povolením svalových křečí. Nastupuje celková regenerace organizmu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla.

 

Sportovní masáž

Sportovní masáž není určena jen pro sportovce! Může si ji dopřát každý, komu není lhostejná jeho fyzická kondice! Během sportovní masáže pocítíte uvolnění svalů po celém těle, zvláště těch nejvíce zatížených (zad, nohou). Sportovní masáže jsou vhodné pro podpoření fyzické kondice nebo pro připravení organismu na fyzický výkon.

 

Relaxační masáž

Relaxační masáž je zaměřena na zklidnění, celkové ozdravění organismu, rozproudění energie a pozitivní naladění mysli. Pomáhá odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem. Působí okamžitě a jednorázově. Je vhodná pro aktivní lidi po větší fyzické námaze a také pomáhá lidem dlouhodobě ležícím, kteří mají svaly ochablé (po zranění, znehybnění).

 

Masáže není vhodné podstupovat, pokud trpíte infekčním onemocněním, těžkým úrazem, nádorovým onemocněním apod. Také byste neměli bezprostředně před masáží jíst velká jídla. Nedělalo by to dobrotu. Pokud se dostavíte pod vlivem alkoholu, drog či jiných návykových látek, můžete být odmítnuti.