Indická olejová masáž Abhayanga- Dosha

 

Ájurvédská masáž Abhayanga 

je celotělová, regenerační a relaxační masáž prováděná v Indii každý den pro posílení zdraví a pro prevenci nemocí.  Masáž považuje ayurvéda za jeden z klíčových faktorů dlouhověkosti.

Při této masáži je celé tělo vč. vlasové části hlavy,  masírováno  pomocí teplého a velkého množství herbálního oleje, který má výživný a detoxikační účinek na kůži, tkáně a klouby.  

Olejová masáž přinášející relaxaci těla i mysli. Pomocí speciálních teplých bylinných ajurvédských olejů dochází k uvolnění a harmonizaci celého těla. Abhyanga je základní ajurvédskou procedurou, která stimuluje krevní oběh, uvolňuje vnitřní napětí, nervový systém, svaly i klouby. Pomáhá toku prány (vitální energie v těle) a lymfy, což navozuje vnitřní balanc a dlouhověkost.

Uveďte své tělo do rovnováhy.Tato jemná indická varianta reflexní masáže má regenerační účinek na celé tělo.Masáž reflexních zón chodidel a nohou má uklidňujíci účinek na všechny orgány v těle. Masáž je vhodná při nespavosti a nervozitě.Současně harmonizuje a revitalizuje tělo.

Po masáži se ponechává olej na kůži co nejdéle, aby tak mohlo dojít k jeho vstřebání a plně se projevily jeho pozitivní účinky. Pokožka pak zůstává vláčná, pružná a zregenerovaná.

           

90 minut - 750,- Kč

120 minut - 950,- Kč

 

Doporučení před masáží

Po této olejové masáži je vhodné se převléknout se do bavlněného pohodlného oblečení, nebudete muset zvažovat, zda Vám nebude vadit mít ho od zbytků masážního oleje.

Kdy je masáž vhodná:

při slabosti, onemocnění svalů, omezené pohyblivosti kloubů, ztuhlém rameni,  nervovém onemocnění, ženských potížích, při srdečně-cévních porůchách, depresi a negativním myšlení, psychických problémech, metabolickém onemocnění

Masáž není vhodná:

u kožních nemocí a infekcí, u nemocí cév, při lokálních zánětech, rakovině, hypertenzi, akutních onemocněních kloubů a kostí, po operaci s tendencí krvácení, při nachlazení a během prvních tří dnů menstruace.