Čokoládová masáž a kávový peeling

75 minut - 650,- Kč

 

Čokoládová procedura významně tonizuje a vyhlazuje pokožku, skvěle působí proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou a vláčnou. Je zdrojem vitaminů, minerálů, koenzymů a antioxidantů. Ošetření začíná nejprve čokoládovým peelingem z kávových zrn, následuje masáž těla horkou čokoládou a nakonec si užijete relaxaci v zábalu.

 

Čokoládová masáž je naprosto jedinečná technika, která zjemňuje, zvláčňuje, tonizuje, zlepšuje elasticitu pokožky a přispívá k její výživě a hydrataci, čímž zpomaluje proces stárnutí a vznik vrásek, napomáhá celkové relaxaci a revitalizaci organizmu. Obsahuje 100% přírodní kakaovou hmotu. Tato masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

 

Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovatendorfíny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek. Aplikuje se na záda a stehna, vynikající proti celulitidě. Nejdříve je peeling, potom relaxační masáž a pak se aplikuje zábal.

 

Po takové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí péči o pokožku, která bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté.

 

A navíc - vůně čokolády je afrodisiakum a Váš klient si jej rád odnese na svém opečovaném těle domů jako příjemný bonus navíc….

 

Kontraindikace:

 

 

alergie na čokoládu

infekční nemoci

kožní infekce

těhotenství

záněty