Sauna oblek Infračervený - na hubnutí a celulitidu

Pro saunování je vhodné použít bavlněné lehké oblečení, které saje pot - nejlépe domácí oblek, nebo pyžamo z maka. Po sauně je vhodné použít sprchu nejlépe až po 4 hodinách, aby nebyl přerušen účinek infračervené sauny. 

Doporučeno je 5-10 návštěv, denně nebo obden, aby bylo dosaženo znatelného výsledku v úbytku tukových tkání - nejvíce v oblasti boků, zadečku a břicha. 

Procedura trvá 60 minut, sauna je nahřáta na 50-55°C podle indivuduálního přání, pro relaxaci je možno pustit relaxační hudbu, nebo Vaši hudbu z Vámi doneseného CD.

Tento přístroj je určen pro odbourávání tuků, formování postavy a relaxaci unaveného svalstva zdravých osob v domácím prostředí, fitness centru, wellness centru apod. mimo zdravotnická zařízení. Přístroj není zdravotnický prostředek a není určen pro pacienty za účelem léčby poruch pohybového aparátu ani jiných onemocnění. Přístroj je vybaven nahříváním pro efektivnější spalování tuků.

Infračervený sauna oblek PH-2B je moderní systém umožňující redukci váhy a formování postavy bez jakýchkoli vedlejších účinků. Infračervený sauna oblek používá infračervené záření pro přímý ohřev tkání do hloubky. Záření, které vyzařuje tento saunovací oblek je nastaveno co nejblíže lidskému záření tak, aby tělo mohlo absorbovat co nejvíce infračerveného záření, které se dostane k pokožce.

 

Informace

účinně redukuje podkožní tuk

zrychluje lipolýzu

tiší bolest svalů a kloubů

aktivuje metabolismus a zlepšuje krevní oběh

napomáhá při problémech při ztuhlých svalech

uvolňuje šlachy a vazivovou tkáň

navozuje svalovou relaxaci, snižuje svalový spazmus

napomáhá rychlému odstranění přebytečných tekutin

prokazatelně příznivý vliv na stav pleti

výrazný aktivní vliv na redukci váhy

příjemná relaxace a osvěžení pro celé tělo

naprosto bezpečný výrobek

infračervené zahřívání napomáhá rychlému vylučování toxinů z těla

zabraňuje usazování toxinů v buňkách

 

Specifikace

> Vyhřívání, které tento saunovací oblek produkuje je řízeno inteligentním systémem, pomocí kterého je možné nastavovat teplotu přesně podle požadavků uživatele. Energie infračerveného záření je absorbována buňkami organismu, což způsobuje jejich intenzivní oscilaci. Tím jsou buňky organismu aktivovány, zrychlí se katabolismus a nežádoucí tukové buňky se začnou rychle rozkládat.

Běžná sauna je závislá na nepřímém působení tepla: první je konvekce (vedení tepla v kapalném a plynném prostředí) a druhá je kondukce (přímý kontakt mezi ohřátým plynem a pokožkou), které na nás mají ozdravný účinek. Je patrné, že velká část energie se v klasické sauně ztrácí konverzemi. Infračervený sauna oblek prohřívá lidské tělo do daleko větší hloubky a mnohem efektivněji než tradiční sauna. Většina infračervené energie je primárně spotřebována na přímou přeměnu v energii tepelnou, zatímco u tradiční sauny dochází k nadměrnému ohřevu vzduchu, který následně povrchově zahřívá naši pokožku. Tento zásadní rozdíl vysvětluje mnoho prokázaných výhod dosažitelných pouze tím, že budete používat Infračervený sauna oblek PH-2B, kterých není v tradiční sauně možné dosáhnout.

Vyhřívání, které tento saunovací oblek umožňuje je rozděleno do tří oblastí. Horní oblast zahrnuje horní končetiny a hrudník, střední oblast zahrnuje pas a boky a do spodní části patří spodní končetiny. Infračervený sauna oblek PH-2B Vám umožňuje pro každou část samostatně nastavit teplotu a dobu vyhřívání. Všechny funkce je možné ovládat pomocí přehledného ovládacího panelu.

Bylo vědecky dokázáno, že infračervené záření je jedním z nejúčinnějších a nejbezpečnějších metod pro hubnutí a formování postavy. Infračervené záření dokáže prostoupit až 10cm pod povrch lidského těla a tam zahřívat a stimulovat jednotlivé buňky. Infračervené záření zlepšuje krevní oběh a zrychluje látkovou výměnu v organismu. Zrychlená látková výměna a zahřívání tukových buněk vede k jejich rychlejšímu odbourávání a tím pádem také k formování problematických partií lidské postavy. Infračervené záření má také prokázané léčivé detoxikační účinky.

Prohřívání neboli tzv. moxibusce působí také velice příznivě na bolavé unavené svaly a klouby. Prohříváním se zlepšuje krevní oběh a dochází k účinné regeneraci bolavých svalů a kloubů. Blahodárné účinky infračerveného záření na lidský organismus jsou prokázány a léčba infračerveným zářením je běžně používána v lékařství.

 

PH-2B(CZ).pdf (342,9 kB)